Audio

Mp3: Pokolenie 24 – Stworzeni, by znać Boga

Pokolenie 24 – Stworzeni, by znać BogaZ wielką pasją wykładowcy mówią o tym, że Bóg stworzył ludzi z pragnieniem poznawania Go w sercu oraz aby mieli z Nim relację. Stwórca szuka tych, którzy są głodni, by Go poznawać i im się objawia. Dwayne dzieli się tym, jak przez intymną więź z Bogiem możemy doświadczać Jego miłości i jaki wpływ ma ta więź na nasze życie modlitewne.

Wykład 1 / Stworzeni, by znać Boga / Paweł Wieja

Bóg stworzył nas z pragnieniem poznawania Go w naszym sercu. Stworzył nas też do relacji z Nim samym. Więź ta rozwija się wtedy, kiedy Go szukamy. Aby to było możliwe On poświęcił swojego Syna, Jezusa Chrystusa.

Wykład 2 / Pokolenie według Bożego serca / Dwayne Roberts

W Starym Testamencie czytamy, że Dawid wylewał swoje serce przed Bogiem prosząc, by mu się objawił. Bóg wybrał go na króla ze względu na to pragnienie. Również dzisiaj Stwórca bada serca, szukając tych, którzy są głodni by Go poznawać i im się objawia.

Wykład 3 / Podróż w głębię pierwszego przykazania / Dwayne Roberts

W czasach ostatecznych Kościół na obliczu całej ziemi będzie kochał Jezusa bardziej niż kiedykolwiek i będzie wyczekiwał Jego powrotu jak nigdy wcześniej. Duch Święty objawi pasję i miłość Chrystusa względem nas. To wzbudzi w Kościele potężną miłość do Niego.

Wykład 4 / Modlitwa wzmocniona pięknem Boga / Dwayne Roberts

Jezus pragnie, byśmy rozwijali życie modlitewne. Jest to niczym magnes, który zbliża nas do Boga. Największy wpływ na to, co się dzieje mamy, kiedy trwamy w modlitwie przed naszym Bogiem.
Wykład dodatkowy / Powołanie Kościoła do modlitwy / Dwayne Roberts
Wykład wygłoszony w ChWŻiM w Ustroniu – 01 kwietnia 2012 r.

Król Dawid zainicjował uwielbienie Boga, które ani na chwilę nie ustawało. Przez wieki Bóg wzbudzał ludzi na całym świecie, by tworzyli takie miejsca. W czasie, w którym żyjemy, Duch Święty pobudza kościół bardziej niż kiedykolwiek, by stanął w swoim powołaniu do modlitwy.

Wykładowcy: Dwayne Roberts, Paweł Wieja
Czas trwania: 5,5 h
Rok wydania: 2012

http://koinonia.org.pl/products/stworzeni-by-znac-boga

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button