Muzyka

MOB TeHillah – Oto On

MOB TeHillah - Oto On„Oto On” jest płytą, która jest wyrazem hołdu, miłości i wdzięczności wyrażanej w relacji z żywym Bogiem. Jest to zbiór 12 utworów, które są różnorodne, ale zarazem spójne.

Piosenka pt. „Rzeka” autorstwa młodej, utalentowanej, amerykańskiej songwriterki Jenny Embry, jest jedynym nieautorskim utworem zawartym na płycie. Reszta została napisana przez Mateusza. Miłosna ballada „Słodka”, która powstała oryginalnie w języku angielskim, zamieszczona została na płycie w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej (O my love).

Sama muzyka grana przez MOB TeHillah to granie mocne, męskie, takie „nieogolone”; w zamyśle autora piosenki mają pobudzić do myślenia o Bogu i o tym kim On jest lub kim może się stać jeśli zdecydujemy się iść za nim. Muzycznie jest to mieszanka rocka, popu, elektroniki, folku, można znaleźć na niej elementy i wpływy różnych rodzajów muzyki a nawet epok muzycznych.

Oprócz „typowego” uwielbienia, znajdziemy tam wątki autobiograficzne – „Jasny Brzeg”. Mocny, emocjonalny, wykrzyczany „Jesteś Święty”, tęskny „Oczekujemy Ciebie tu” czy też nietypową interpretację „Psalmu 121” i inne, nie mniej intrygujące. Całość płyty tematycznie obraca się wokół czołowej postaci – Jezusa Chrystusa.

Estetycznie i muzycznie jest to dobrze spędzona godzina.

MOB TeHillah

W nagraniach udział wzięli:

Mateusz Ostrowski – gitara, wokal
Zbyszek Nowakowski – gitary
Michał Ziobrowski – klawisze
Mirek Stępień – Bass
Maciek Kietliński – bębny
Gościnnie
Klaudia Stępień – wokal (w utworze RUAH).

Nagrań dokonano w MStudio w Bełku.
Mix i mastering – Mirek Stępień.

Płyta do kupienia m.in. TUTAJ.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker