Muzyka

Mac Powell wydaje solowy album „New Creation”

Mac Powell

Mac Powell, były frontman czterokrotnie nagrodzonego GRAMMY zespołu Third Day, wydał niedawno swój pierwszy solowy album chrześcijański – „New Creation”. Na projekt składa się 10 piosenek, między innymi popularny w radiu utwór „River Of Life”. Singiel ten już podbija listy przebojów.

Solowy Album „New Creation”

Projekt ten powstał po zakończeniu pożegnalnej trasy koncertowej grupy Third Day. Wówczas Powell postanowił skupić się na pracy indywidualnej po latach grania z zespołem.

Przez wiele lat był częścią kultowej dla muzyki chrześcijańskiej grupy. Teraz cieszy się z możliwości nawiązania więzi z radiem i słuchaczami poprzez swoje nowe utwory.

– Wierzę, że te utwory pochodzą od Boga – powiedział. – Nie mogę się doczekać, aż usłyszę, jak te nowe piosenki pomagają ludziom w obecnych czasach.

Producentami „New Creation” są Jonathan Smith, Hank Bentley, Jeff Pardo, Seth Mosely, Colby Wedgeworth i Ed Cash. Nad tekstami piosenek pracowali także Ethan Hulse, Jonathan Smith, Jeff Pardo, Brenton Brown, Hank Bentley, Matt Maher, Seth Mosely, Benji Cowart, Casey Beathard i Tommy Iceland

new creation

Mac Powell

Podczas pandemii Powell dbał o kontakt z fanami, organizując różne wydarzenia, na przykład w kinach. Obecnie planuje kolejne spotkanie dla fanów wraz ze swoim dobrym przyjacielem Stevenem Curtisem.

Ponadto Powell weźmie udział w świątecznej trasie koncertowej, na której pojawią się też Casting Crowns, CAIN, Dante Bowe i Jordan St. Cyr.

Muzyk chętnie dzieli się swoją radością w związku z wydaniem nowej płyty. Rozmawiał już z wieloma dziennikarzami, m.in. z American Songwriter, CBN News, Catholic Faith Network i Sounds Like Nashville. Był także gościem podcastu „That Sounds Fun” prowadzonego przez Annie Downs.

Autor: Jessie Clarks
Źródło: The Christian Beat

Inne: Centricity Music po raz trzeci najlepszą chrześcijańską wytwórnią

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button