Wieści wydawnicze

Łaska – niepojęta niezasłużona

Łaska - niepojęta niezasłużona - Max LucadoMówimy tak, jakbyśmy rozumieli znaczenie tego słowa. Mówi się o pozostawaniu na czyjejś łasce. Podejrzani politycy z kolei popadają w niełaskę. Możemy nazwać kogoś łaskawcą – zarówno w dobrej, jak i złej wierze. Można wrócić do łask lub wypaść z łask; łaska może także na nas spłynąć. Używamy słowa „łaska” tak, jakbyśmy wiedzieli, co ono oznacza. Ale czy naprawdę rozumiemy, czym jest łaska?

Czy zadowoliliśmy się słabiutką łaską, która grzecznie wpasowuje się w wersy hymnu i ładnie wygląda w tekstach kościelnych. Nigdy nie sprawia problemów i nie wymaga odpowiedzi. Każdy zapytany o to, czy wierzy w łaskę, prawdopodobnie powiedziałby, że tak.
A może łaska chwyciła cię za kark i potrząsnęła tobą, kiedy to było konieczne?

Łaska Boga jest niepohamowana i nieujarzmiona niczym pieniące się fale, które mogą przewrócić cie do góry nogami. Łaska podąża za tobą. Zmienia twój punkt widzenia.

Autor: Max Lucado
Wydawca: Szaron

O autorze

Max Lucado jeden z najpopularniejszych amerykańskich autorów. Sprzedano ponad 100 milionów egzemplarzy jego publikacji. Jako jedyny autor otrzymał trzykrotnie nagrodę Christian Book of the Year. Służy w Oak Hills Church w San Antonio w Teksasie, gdzie żyje wraz z żoną, Denalyn oraz ze słodkim, choć niegrzecznym kundlem, Andy.

Rekomendacje:

„Czytanie tego, co Max Lucado napisał o łasce, jest jak słuchanie Warrena Buffetta mówiącego o pieniądzach lub Julii Child opowiadającej o jedzeniu. To temat, w którym się zakochał i nad którym spędził całe swoje życie”.
John Ortberg, autor i pastor, Kościół Prezbiteriański Menlo Park

„Boża łaska – Jego bezwarunkowa miłość, niezasłużona przychylność – czasami trudna do pojęcia dla ludzi, nawet pomimo tego, że każdy z nas jest w desperackiej potrzebie, by ją mieć. Ale w nowej książce Maxa Lucado jest ona zrozumiała. Poprzez charakterystyczny dla Lucado, gawędziarski sposób pisania i wnikliwe biblijne zrozumienie, uczymy się, że Boża łaska jest naprawdę o wiele większa, niż na to zasługujemy i potężniejsza, niż potrafimy sobie wyobrazić”.
Dr Charles F. Stanley

„Max Lucado doskonale łączy kreatywny styl pisania ze szczerym wyznaniem, w jaki sposób doświadczył Bożej łaski, miłosierdzia i przebaczenia w miejscu słabości i braków. Znajdziesz odpocznienie, kiedy Max zapali światło Słowa Bożego, objawiające, że Jezus Chrystus jest jedyną nadzieją, która przynosi trwały spokój”.
Franklin Graham, założyciel i zarządca Stowarzyszenia Ewangelizacji Billy Graham`a

„Jest kilku autorów lepszych niż Max Lucado. Żaden temat nie jest lepszy niż Boża łaska”.
Randy Alcorn, autor wielu bestsellerów

Cechy Produktu

Autor: Max Lucado
Okładka: miękka
Format: 145×210 mm
Liczba stron: 160
Rok wydania: 2013
Wydawca: Szaron

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.