PrześladowaniaZe świata

Laos: Rodzice wyrzekli się córki bo nawróciła się do Jezusa

Laos16-letnia „Dee” słyszała kiedyś wiele negatywnych rzeczy na temat chrześcijaństwa, ale kiedy niedawno zaprosiła Jezusa do swojego życia, aby stał się jej Panem i Zbawicielem, doświadczyła pokoju i radości. Uznała zatem, że dobrą rzeczą będzie opowiedzenie o tym rodzicom, kiedy podczas przerwy w nauce przyjechała do domu, by zobaczyć się ze swoją rodziną.

Ku jej zaskoczeniu rodziców wcale nie ucieszyła wiadomość o nawróceniu córki; usiłowali nawet zmusić ją do wyrzeczenia się wiary. Ponieważ nastolatka konsekwentnie odmawiała, trwając mocno w swym postanowieniu pójścia za Jezusem, rodzice wyrzucili ją z domu i ogłosili, że już nie jest ich córką.

Przywódcy kościelni, opiekujący się dziewczyną,

która obecnie mieszka w jednym z domów prowadzonych przez The Voice of the Martyrs, proszą o modlitwę za nią, dodając, że chociaż „Dee” jest bardzo przykro z powodu odrzucenia przez rodziców, niewzruszony Boży pokój i niewytłumaczalna radość wciąż trwają w jej sercu. Nastolatka bardzo pragnie, aby jej rodzice także doświadczyli osobiście cudownej obecności Pana, dlatego prosi o modlitwę również o ich zbawienie.

Dziękujmy Bogu wraz z „Dee” za bezpieczne miejsce, gdzie może mieszkać w troskliwym i przyjaznym środowisku oraz gdzie ma zapewnioną posługę duszpasterską, nauczanie i doradztwo. Módlmy się, aby Pan nieustannie ją umacniał w codziennym postanowieniu naśladowania Chrystusa, ufając że będzie On działał także w sercach jej bliskich w tym trudnym czasie zerwania więzi z nimi. Módlmy się razem z „Dee” za jej rodziców, aby także oni poznali osobiście Bożą miłość i Jego plan zbawienia.

Źródło: The Voice of the Martyrs USA
za Głos Prześladowanych Chrześcijan

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Informacja

Chcąc przeglądać strony serwisu zaakceptuj nasze ogłoszenia.