Wieści wydawnicze

Książka: Najszczęśliwsi na świecie

Najszczęśliwsi na świecieJest już w sprzedaży książka „Najszczęśliwsi na świecie”. W Polsce doczekała się kilka wydań.

Opis książki: Demos Szakarian jest z zawodu farmerem, właścicielem olbrzymiej fabryki mlecznej, człowiekiem zamożnym, biznesmenem, któremu się powiodło. Ale nie dlatego warto przeczytać historię jego życia.
Demos jest również człowiekiem wiary. Bóg jest jego najlepszym doradcą we wszystkich sprawach życia. Wiara Demosa nigdy nie ograniczała się do uczęszczania do kościoła i wykonywania religijnych praktyk. Od najmłodszych lat zadawał sobie pytania: „Czego żąda ode mnie Bóg? Jaką przeznaczył mi pracę?” Bóg odpowiedział na to gorące pragnienie służenia Jemu.

Od blisko trzydziestu lat coraz więcej ludzi z różnych denominacji chrześcijańskich na całym świecie budzi się do radosnego, prawdziwie chrześcijańskiego życia w Duchu, nacechowanego chęcią niesienia pomocy innym ludziom.

Ma w tym udział Demos Szakarian, farmer z Kalifornii, którego głównym celem w życiu jest pobudzanie chrześcijan do szerzenia Dobrej Nowiny.

Niezwykle interesująca historia życia amerykańskie go farmera ormiańskiego pochodzenia, który założył Międzynarodową Społeczność Biznesmenów Pełnej Ewangelii.

Książka ta pobudzi Cię do śmiechu i do płaczu, ale przede wszystkim zbuduje Twoją wiarę.
Najszczęśliwsi na świecie

Autor: Sherrill John i Elizabeth
Wydawca: AF

Tytuł: Najszczęśliwsi na świecie

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Informacja

Chcąc przeglądać strony serwisu zaakceptuj nasze ogłoszenia.