Z kraju

Kraków: Koncert Planetshakers

PlanetshakersPlanetshakers to światowej sławy zespół chrześcijański, pochodzący z Australii, grający głównie muzykę z gatunku pop-rock, który cechuje niezwykle wysoki poziom muzyczny, profesjonalność oraz oryginalność stylu. Współpracuje z wytwórnią Integrity i ma na swoim koncie już ponad 30 albumów. Co roku koncertuje na całym świecie, gromadząc na swoich koncertach tysiące ludzi, którzy pragną razem oddawać cześć Bogu.

Już 1 października 2014 roku, w ramach swojej trasy koncertowej po Europie, zespół zagra w Krakowie – w Klubie STUDIO, przy ul. Budryka 4. To niezwykłe wydarzenie ma na celu szerzenie wartości chrześcijańskich oraz budowanie dialogu międzywyznaniowego i międzykulturowego, docierając do młodych ludzi poprzez muzykę.

Podobny koncert został zorganizowany w Krakowie we wrześniu 2012 roku podczas pierwszego przyjazdu zespołu Planetshakers do Polski. Cieszył się on dużą popularnością, zarówno jeśli chodzi o społeczność lokalną, jak i przyjezdnych fanów zespołu z całego kraju.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!
organizatorzy

Inf. na stronach:

https://www.facebook.com/events/1417806125158627/?fref=ts

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.