Madame GuyonAktualnie nagrodą w Konkursie
są egzemplarze książki:
Madame Guyon – męczennica Ducha Świętego

Historia Joanny Marii (Madame) Guyon jest niezwykła. Ta zwyczajna żona i matka, żyjąca w XVII-wiecznej Francji, swoją głęboką miłością do Boga i niezachwianym chrześcijańskim oddaniem wzbudziła nienawiść i sprzeciw w najbardziej wpływowych kręgach władzy kościelnej i świeckiej swoich czasów. Głoszenie prostego przesłania o miłowaniu Boga, porzuceniu egocentryzmu i przyjęciu Bożej woli przyniosło pani Guyon więzienie i przesłuchania, jednak do końca pozostała wierna swojemu Zbawicielowi.

Napisanie historii jej życia było fascynującym zadaniem wyznaje Phyllis Thompson. Było to doświadczenie naprawdę odkrywcze, pouczające i rzucające wyzwanie… jej przesłanie nie utraciło aktualności wraz z upływem czasu.

Phyllis Thompson jest misjonarką i autorką wielu popularnych książek, m.in. The Gideons, To The Heart of the City i An Unquenchable Frame.

Tytuł: Madame Guyon – męczennica Ducha Świętego

Autor: Phyllis Thompson
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos

Piękny Banita - John & Stasi Eldredge
Polecamy książkę: Piękny Banita

*****

Pytanie konkursowe

Czy masz postać historyczną, która Ciebie zadziwia pozytywnie? Jest tak, to kto to jest? Wypowiedź (wystarczy 1 krótkie zdanie) proszę wysłać do godz. 22.00 dn. 22 II 2020 na adres: konkurs(at)chrzescijanin.pl (usuń ‚at’ i wpisz @)

W temacie należy wpisać: Madame, Chn

Wśród uczestników konkursu wyłonimy osoby, które otrzymają nagrody.

Proszę zapoznać się z warunkami (zasadami) uczestniczenia w konkursach. Znajdziesz je na dole strony.

_______________________________________________________________________________________

Fundatorem jest Oficyna Wydawnicza Logos

_________________________________________________________________________________________

Zasady konkursu:
1. Nagroda wysyłana jest zwycięzcy pocztą (tylko) na podany adres w Polsce. Należy go podać wraz z odpowiedzią konkursową.
2. Nagrody nie podlegają reklamacji, wymianie, itp.
3. W jednym konkursie możesz brać udział tylko raz.
4. W danym konkursie może brać udział tylko jedna osoba, zamieszkała pod wspólnym adresem.
5. Nie ponosimy odpowiedzialności za roszczenia z tytułu nie doręczenia nagrody (przesyłki).

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundację „Radio Chrześcijanin” (i/lub fundatora nagrody) dla potrzeb dokonania przesyłki na podstawie art. 25 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz 926 z póź. zm.). Administratorem danych osobowych w rozumieniu ww. ustawy jest Fundacja „Radio Chrześcijanin” z siedzibą w Siedlcach lub/i fundator nagrody.
Nagrody zostaną rozesłane do zwycięzców pocztą lub pocztą kurierską, na adres zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej podany w wiadomości email. Nagrody wysyła Fundator lub Fundacja „Radio Chrześcijanin”.
Zostałem/łam poinformowany/a, iż zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych jest dobrowolna, a także o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania.
Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker