Wieści wydawnicze

Kłamstwa splamione prawdą – Terri Blackstock

Kłamstwa splamione prawdąCzy kłamstwo zwycięży, kiedy prawda nie ma sensu?

Cathy Cramer od dwóch lat zajmuje się komentowaniem na blogu śledczym znanych spraw kryminalnych. Chce, aby prawdziwi sprawcy zapłacili za swoje zbrodnie, ponieważ zabójca jej narzeczonego nie został skazany. Kiedy kobieta dostaje list z ostrzeżeniem, że sama niedługo doświadczy podobnego osądu, uznaje to za podły żart… do czasu, aż jej bratowa zostaje zamordowana, a wszystko wskazuje na winę męża ofiary.

Cathy stara się rozwiązać zagadkę na własną rękę i z pomocą dwóch sióstr oczyścić brata z zarzutów. Niebezpieczeństwo rośnie, gdy okazuje się, że zabójstwo nie było celem samym w sobie.

Opinie czytelniczek:

Wciągający, zaskakujący i niesamowicie intrygujący kryminał, który niesie ze sobą jednak bardzo ważny, piękny przekaz. Nie wiem, ile razy zaszkliły się moje oczy podczas czytania, ale daje słowo, że było ich wiele.

-Eufemcia

To lektura wielopłaszczyznowa, obok wątku kryminalnego, dość stonowanego, nieemanującego brutalnością, pojawia się drugi, o relacjach rodzinnych, sile i mocy więzów krwi. Oba wzajemnie się przeplatają i uzupełniają, stanowiąc pełną, idealnie skompilowaną całość.

– Czytamcodziennieaty

Dane książki:

Tytył: Kłamstwa splamione prawdą
Autor: Terri Blackstock
Oprawa miękka
Tłumaczenie: Joanna Olejarczyk
ISBN 978-83-66977-03-7
Format 140×205
Data wydania: PAŹDZIERNIK 2021
Wydawca: Wydawnictwo Dreams

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button