Muzyka

Jesus Culture wydaje „Church Volume Two (Live)”

Jesus Culture

12 czerwca, nominowana do nagrody GRAMMY grupa Jesus Culture wydała swój drugi w 2020 roku zbiór piosenek, „Church Volume Two (Live)”. Płyta jest kontynuacją „Church Volume One (Live)”, wydanej 24 kwietnia. Pełna kolekcja zatytułowana „Church” ukaże się 19 czerwca tylko w formacie CD. W nagraniu nowej płyty wzięli udział liderzy uwielbienia: Kim Walker-Smith, Bryan & Katie Torwalt, Chris McClarney, Chris Quilala, Mack Brock, Derek Johnson i Jake Ithurburn.

church vol2Obecne nagrania są powrotem do tego, czym Jesus Culture był od początku, rodziną tworzącą zbiór piosenek, które odzwierciedlają, kim Bóg jest i co robi w ich kościele i życiu.

Muzycy ujęli w nich słowa i melodie, które niosą nowe brzmienie na nowy sezon.

W wywiadzie dla „Relevant Magazine”, weteranka Jesus Culture, Kim Walker-Smith, powiedziała: „Chcieliśmy tą płytą wrócić do początku. Jesteśmy kościołem tworzącym album z piosenkami, które są dla Kościoła i służą Kościołowi. Ta płyta naprawdę utwierdziła, że właśnie tym jesteśmy. Jesteśmy Kościołem. Jesteśmy Ciałem Chrystusa. Oto, co kochamy robić: służyć Ciału Chrystusa. I właśnie dlatego postanowiliśmy też zatytułować ją „Church” (Kościół). Obejmuje ona wszystko, co chcieliśmy zakomunikować”.

Piosenki zostały nagrane na żywo w Jesus Culture Sacramento w ciągu czterech niedziel, odzwierciedlając obecny sezon zboru.

„To było jak powrót do prostoty” – mówi lider uwielbienia Jesus Culture, Derek Johnson. „Uchwycenie chwil z naszą kościelną rodziną w ciągu kilku niedziel i śpiewanie piosenek, jakie wszyscy musimy śpiewać. To jeden z powodów, dlaczego są dwie części. Każda piosenka ma w sobie coś szczególnego i wiedzieliśmy, że musimy wydać je wszystkie. Jak wyciąć chwilę z Bogiem? Po prostu wydawało się to niemożliwe”.

Autor: Jessie Clarks
Źródło: The Christian Beat

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button