Muzyka

Jaci Valesquez – Jaci Valesquez

Valesquez - Jaci ValesquezSPIS UTWORÓW :

1. God so loved the world (4:58)
2. Show you love (4:30)
3. Little voice inside (4:36)
4. You (3:38)
5. Look what love has done (4:38)
6. Child of mine (4:04)
7. Speak for me (4:09)
8. Glory (3:16)
9. Sweet surrender (3:39)
10. Paper tigers (4:10)
11. Made my world (3:26)
12. Al mundo Dios amo (5:06)

O wykonawczyni

Jacquelyn „Jaci” Davette Velasquez 36 – letnia amerykańska aktorka, wykonawczyni współczesnej muzyki chrześcijańskiej, latynoska piosenkarka występująca zarówno w języku angielskim jak i hiszpańskim. Velasquez sprzedała jak dotąd prawie 5 milionów płyt na całym świecie, trzy z nich okryły się platyną a trzy złotem. Nagrała 16 singli i otrzymała siedem Nagród Dove, wśród nich za Najlepszą Nową Artystkę i Wokalistkę, była także nominowana do Nagrody Grammy. Od roku 2010 jest współprowadzącą poranny program radiowy.

Dorastała w kościele ewangelicznym gdzie oboje rodzice byli śpiewakami i pastorami jednocześnie. Już w wieku 9 lat zaczęła podróżować ze swoim ojcem, który w tamtym czasie był pełnoetatowym śpiewającym ewangelistą. Zaczynała nieśmiało od chórków, potem śpiewała solo, wydając dwa niezależne nagrania. Jej pierwszy album „Heavenly Place” ukazał się w 1996 roku i to on właśnie okrył się platyną. Szybko okrzyknięto ją najszybciej sprzedającą się artystką solową a także pierwszą w historii muzyki chrześcijańskiej, której debiutancka płyta otrzymała status złotej. W 1998 roku otworzyła sobie drogę do nowej grupy słuchaczy, wydając płytę „Llegar a Ti” w języku hiszpańskim. Był to jej kolejny sukces, którzy przyniósł nominację do Latynoskiej Nagrody Grammy.

I tak z ponad 4 milionami sprzedanych płyt na koncie i wieloma nagrodami Dove, Jaci Valasquez wydaje jedną z najważniejszych płyt w jej życiu – płytę, która jest uwieńczeniem radosnego okresu w życiu artystki – zamążpójścia i narodzin dwóch synów. Płyta „Diamond” oddaje dojrzałość artystki, która utożsamia się ze swoimi słuchaczami w ich codziennym życiu, zmaganiami, marzeniami i przeróżnymi rolami, jakie nakłada na nas wszystkich życie.

Dane techniczne:
Audio CD (June 2, 1998)
Label: Myrrh

Płyta i wykonawczyni: Jaci Valesquez

Źródło inf. o Jaci Valesquez: www.radiochrzescijanin.pl

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.