Muzyka

Ikona muzyki Gospel Marvin Sapp wydaje album Chosen Vessel

Chosen VesselNagrany na żywo w jego nowym kościele w Fort Worth, w Texasie, album ten – zatytułowany Chosen Vessel – jest jego pierwszym od 2011 roku albumem na żywo i zarazem pierwszym, który nagrał w swym nowym rodzinnym mieście.

Angażując swoich zaufanych muzycznych towarzyszy, Aarona Lindseya i Myrona Butlera do obsługi produkcji oraz produkcji wokalu, Sapp stworzył album, który ma klasyczny charakter, ale także orzeźwiające brzmienie i teksty, które podniosą i zachęcą w bezprecedensowych czasach, w których żyjemy.

Przesłanie

„Tematem przewodnim Chosen Vessel jest zrozumienie, że każdy człowiek ma znaczenie i wartość” – mówi Sapp. „Niezależnie od tego, przez co przechodzimy, musimy pamiętać, że kiedy Bóg cię wybierze – Jego plany dla ciebie się spełnią.”

Pierwszy singiel, „Thank You For It All”, Marvina Sapp napisał wraz z Jarmone Davisem, Christopherem Thomasem Leach’em i Aaronem Lindsey’em i jest on obecnie numerem 4 na liście „Hot Gospel Songs” Billboardu. Jest to jego 12 raz na liście Hot Gospel Songs Top-10. „Thank You For It All” również dotarło na #1 w rankingu sprzedaży Billboard’s Gospel Digital Songs. Innymi atrakcjami na płycie są np. urzekające „Undefeated” czy ostre „Praise Everyday”, które są przykładem stylu Sapp’a – „churchy-but-funky”.

Media Społecznościowe

Fani mogli z bliska przyjrzeć się procesowi tworzenia „Chosen Vessel”, jak również obejrzeć Sappa wykonującego niektóre z utworów na żywo, podczas wirtualnej imprezy wydawniczej, która odbyła się 9 października o 19:00.

Owo wirtualnie wydarzenie w całości można obejrzeć na oficjalnych platformach Marvina na YouTube, Facebook i Periscope.

Autor: Jessie Clarks
Tłum: M.O

Źródło: The Christian Beat

Podobne
Marvin Sapp – You Shall Live

Inne dot. Gospel
Mica Paris wydaje pierwszy od ponad 10 lat album „Gospel”

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button