Muzyka

I Am They

I AM THEYDebiutancki album tego utalentowanego zespołu z Carson City w Newadzie to połączenie zniewalających głosów z pasją dzielenia się Ewangelią. Pojęcie uczniostwa zostało przez nich przedefiniowane utworami „We Are Yours”; „Awake, My Love”; „Your Love Is Mine”; „Over and Over Again”; „King of Love”; „Even Me”; „From the Day”; „Make a Way”; „Here’s My Heart”; i „Amen.”

Pochodzący z Newady zespół I AM THEY swoimi korzeniami sięga do społeczności wywodzących się z różnych kościołów. 6 – częściowe brzmienie grupy jest napędzane wszechstronnymi muzykami i mistrzowsko osadzone w harmonii 3 głosów. Inspiracją do nazwy zespołu jest 17 rozdział Ewangelii Jana, w którym Jezus modląc się do Ojca za swoich uczniów nazywa ich „oni”. Dla każdego członka zespołu bycie „tymi”, o których modli się Chrystus jest najważniejsze. W 2011 roku Bóg zaczął otwierać przeróżne drzwi przed zespołem.

Poprzez niezwykłą serię zdarzeń, wliczając otwarcie kilku koncertów Contemporaty Christian Music (Współczesna Muzyka Chrześcijańska) a także wygraną zespołu w konkursie Spirit West Coast, I Am They przykuli uwagę branży przypieczętowując tym samym umowę z Provident Label Group. Niedawno wydali debiutancki album pod nazwa własną. Ukazał się 27 stycznia 2015 roku.

Utwory na albumie:

1. „We Are Yours” 3:34
2. „Awake My Love” 2:43
3. „Your Love Is Mine” 3:15
4. „Over & Over Again” 4:28
5. „King of Love” 4:18
6. „Even Me” 3:53
7. „From the Day” 3:40
8. „Make a Way” 4:22
9. „Here’s My Heart” 5:39
10. „Amen” 3:58

Skład:

Adam Palmer – lead vocalist, guitar
Matthew Hein – lead vocalist, guitar
Stephanie Kulla – lead vocalist, violin
Justin Shinn – keys, organ
Raul Avila Jr. – bass, percussion
Sara Palmer – drums

Byli członkowie:
Bobby Stiehler – bass, percussion

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker