Wydarzenia

Gdynia, Sopot, Gdańsk: Z miliarderem o Bogu i finansach

Krzysztof JędrzejewskiCzy chciałbyś usłyszeć, co miliarder ma do powiedzenia o Bogu i biznesie? Jeżeli tak, to teraz jest taka możliwość! Są jeszcze wolne miejsca na spotkania z Krzysztofem Jędrzejewskim w Gdyni, Sopocie i Gdańsku, więc możesz zamówić bezpłatne bilety. Mam przyjemność zaprosić was na trzy spotkania, które odbędą się w dniach od 29 czerwca do 4 lipca, zatytułowane “Spotkania z miliarderem Krzysztofem Jędrzejewskim”, które adresowane są do ludzi biznesu, z jednym z najbogatszych Polaków – Krzysztofem Jędrzejewskim.

Poniżej znajdują się wszystkie informacje dotyczące spotkania z K. Jędrzejewskim, a klikając na link można zamówić bezpłatne bilety. Wykłady będą mieć również lokalni biznesmeni, między innymi ja. Mam nadzieję, że się tam spotkamy!

Spotkania organizowane przez Chrześcijańskie Forum Biznesu są częścią wydarzeń odbywających się w Trójmieście w ramach „Tygodnia Jezusa” (28.06-05.07.2014r.) organizowanego przez różne kościoły ewangeliczne oraz organizacje, działające na terenie Pomorza. Odbędzie się w sumie około 100 imprez m.in. koncert chóru TGD w Gdyni – 28 czerwca, koncert New Life M. w Sopocie – 30 czerwca, Marsz dla Jezusa w Gdańsku – 5 lipca, a na zakończenie tego samego dnia wieczorem, koncert z Grzegorzem Klocem na Długim Targu. Wszystkie szczegóły dostępne są na www.trojmiastodlajezusa.pl

Z poważaniem,
Jerry Dean
Chrześcijańskie Forum Biznesu

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker