Film

Film: Samson

SamsonHistoria biblijnego Samsona. Bóg wybiera Samsona na sędziego w Izraelu. Jego celem ma być pomoc Izraelitom uwolnić się spod władzy Filistynów. W czym tkwiła jego siła? Wielu myśli, że we …

Film jest już dostępny w sprzedaży. Jest on jednym z wielu. Historia Samsona inspiruje reżyserów czy autorów książek do dzisiaj.

Reżyseria: Bruce MacDonald
Scenariusz: Jason BaumgardnerGalen Gilbert
Gatunek: Akcja, historia biblijna
Dystrybucja: Kondrat-Media
Czas trwania: 110 min

Premiera polska: 2018-08-17
Premiera świat: 2018-02-16

Ze strony TVP:

Epicka opowieść o biblijnym superbohaterze z niezwykłym darem siły, wybrańcu Boga, który ma za zadanie wyzwolić swój lud z niewoli.

Nadprzyrodzona siła i impulsywne decyzje szybko doprowadzają Samsona (Taylor James) do konfliktu z opresyjnym imperium Filistynów dowodzonym przez niegodziwego księcia Rallę (Jackson Rathbone).

Po stracie miłości swego życia z winy okrutnego księcia Filistynów, młody Hebrajczyk o nadprzyrodzonej sile broni swojego narodu, poświęcając wszystko, by pomścić swoją miłość, swój lud i swojego Boga.

Widowiskowe kino akcji w gwiazdorskiej obsadzie. W filmie zobaczymy m.in.: Billy’ego Zane’a, nagrodzonego Złotym Globem Rutgera Hauera, znanego z sagi „Zmierzch” Jacksona Rathbone’a, Lindsay Wagner, Caitlin Leahy oraz Taylora Jamesa w roli tytułowego Samsona.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker