Film

Film JEZUS na DVD

Film JEZUS na DVDJest już dostępny w sprzedaży film JEZUS na płytach DVD. Czas trwania 120 min. Cztery wersje językowe: polska, angielska, niemiecka, rosyjska. Jak napisał wydawca: Wierna adaptacja Ewangelii wg św. Łukasza. Film nakręcono na terenie Palestyny z wielką dbałością o wszystkie szczegóły. Został przetłumaczony na ponad 780 wersji językowych, w tym na język kaszubski. Jest to najczęściej wyświetlany film w historii kina. Jest doskonałym narzędziem ewangelizacyjnym.  Końcowy komentarz zawiera przesłanie wyjaśniające cel przyjścia Jezusa na ziemię i wezwanie do zawierzenia Bogu.

„Jezus” – pełnometrażowy film na podstawie Ewangelii wg. św. Łukasza (120 minut).
Jeden z najwierniejszych filmów o Jezusie Chrystusie.

Kim naprawdę był Jezus Chrystus? Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić John Heyman, znany i ceniony producent filmowy, w ukończonym w 1979 roku obrazie „JEZUS”.

Heyman stworzył film tak autentyczny, że widzowie czują, jakby wraz z Mesjaszem chodzili po Palestynie w I w.n.e. Przygotowanie filmu obejmowało setki studiów i badań dotyczących tkanin i sposobu ubierania się, architektury, pożywienia i zwyczajów panujących wśród mieszkańców Palestyny w czasach Chrystusa. Wszystkie zdjęcia wykonano w Izraelu, zatrudniono przy tym około 5000 statystów, Żydów i Arabów. Każde słowo wypowiedziane w filmie przez Jezusa pochodzi z Ewangelii wg. św. Łukasza.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button