Świadectwa

Dzielenie się Bożą miłością

Katmandu, stolica Napalu jest miejscem wielokulturowym, przepełnionym rozrywkami i handlem, w otoczeniu majestatycznych Himalajów. Wielu misjonarzy wspieranych przez GFA działa w bliskich rejonach Katmandu i pełni służbę pastorską, dzieląc się Ewangelią i miłością Bożą z tak wieloma ludźmi jak to tylko możliwe.
Mając świadomość, że tylko niewielki procent mieszkańców miasta przyjdzie do kościoła organizują wiele spotkań ewangelizacyjnych na wolnym powietrzu i w ten sposób zachęcają ludzi.
Jednym z ostatnich tego typu spotkań było letnie spotkanie zorganizowane w okolicy ogrodu zoologicznego i w jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc miasta.

Grupa składająca sie z 12 pastorów rozmawiała z ludźmi, którzy spacerowali, robili zakupy w publicznych miejscach.Spędzili 5 godzin rozmawiając i rozdając traktaty ewangelizacyjne i Nowe Testamenty.
Poświęcili czas także na modlitwę za tych, którzy podzielili się z nimi swoimi problemami.

Wielu ludzi chciało wiedzieć więcej o Bożej miłości i misjonarze mogli z nimi na ten temat porozmawiać.
Każda osoba została zaproszona na nabożeństwo w kościele. Większość ludzi których spotkali pastorzy tego dnia było szczęśliwych z powodu poznania Jezusa, wielu obiecało przyjść na niedzielne nabożeństwo do jednego z lokalnych kościołów.

Pastorzy zakończyli dzień radując sie w Panu i dziękując Mu za możliwość zaniesienia Jezusa do tego miasta.

Źródło: GFA
Tłum. Eliza Tarka

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker