Ze świata

Dzieci w wideo nagranym przez społeczność muzułmańską z Filadelfii: „Odetniemy im głowy dla Allaha”

Screenshot: MEMRI.org

Z centrum islamskiego w Filadelfii wypłynęło niepokojące wideo, w którym muzułmańskie dzieci mówią wspólnie, że jako członkowie „armii Allaha” będą poświęcać siebie i zabijać.

Według serwisu Fox News, centrum islamskie Amerykańskiej Społeczności Muzułmańskiej (ASM) opublikowało wideo na swojej facebookowej stronie podczas obchodów „Dnia Ummy” [umma – wspólnota muzułmańska na świecie]. Film przedstawiał małe dzieci mające na sobie palestyńskie szaliki, śpiewające i czytające poezję o zabijaniu dla Allaha i o jerozolimskim meczecie.

Middle East Media Research Institute (MEMRI; organizacja non-profit zajmująca się monitorowaniem mediów) poinformowało serwis o tym wideo.

– To nie są pojedyncze przypadki; to wszystko dzieje się w większych centrach w kraju, także w Pensylwanii – powiedziało MEMRI w swoim oświadczeniu.

Ewangelista Franklin Graham zadał na swojej facebookowej stronie pytanie: „Czy to powinno nas martwić? Oczywiście, że tak!”.

„Wideo przedstawiające małe dzieci, indoktrynowane przez radykalny Islam, zostało opublikowane na stronie filadelfijskiego centrum AMS. Dzieci mówiły: „Bez wahania poświęcimy nasze dusze”, „Odetniemy im głowy”, „Będziemy prowadzić armię Allaha”, „Sprawimy, że oni doświadczą wiecznych tortur”” – napisał Graham.

„Czy to powinno nas martwić? Oczywiście, że tak! Tak właśnie tworzy się terrorystów i zamachowców samobójców. Grupa nadzorcza MEMRI ostrzegała, że „to nie są pojedyncze przypadki; to wszystko dzieje się w większych centrach w kraju, także w Pensylwanii”. Nasz kraj musi się przebudzić – tuż pod naszym nosem naucza się tego zła, przekazuje się ciemność kolejnemu pokoleniu” – zakończył ewangelista.

Według strony MEMRI, ASM posiada 42 oddziały w Stanach Zjednoczonych i jeden w Zjednoczonym Królestwie.

Strona ASM mówi, że misją społeczności jest „poruszenie ludzi, aby dążyli do Bożej świadomości, wolności, sprawiedliwości, a także głoszenie Islamu w najbardziej klarowny sposób”, oraz że wizją ASM jest „prawe i sprawiedliwe społeczeństwo amerykańskie”.

Autor: Steve Warren

Źródło: CBN News

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button