Świadectwa

Dwa tygodnie na zmianę życia

Kiedy ból przeszywał ciało Samaj Jakkamsetti i ograniczał go do leżenia w łóżku, jego przyszłość wyglądała ponuro. Ten młody człowiek odszedł od swojej rodziny w poszukiwaniu pracy. Znalazł pracę na budowie. Chociaż otrzymywał godziwe wynagrodzenie otaczał się grupą „przyjaciół” i roztrwonił większość swoich dochodów na alkohol i papierosy.
Podczas przewożenia ciężkiego ładunku przy pracy zerwał jeden ze swoich mięśni. Ból był przygniatający. Tydzień od wypadku spędził na wizytach u lekarzy i braniu leków łagodzących ból, który mimo wszystko nie ustępował. Ból narastał powodując utratę apetytu a tym samym spadek jego sił. Zniechęcenie Samaja wzrastało, tym bardziej, że nie wiedział co przyniosą najbliższe dni.

Po tygodniach leżenia w łóżku dowiedział się o kobiecie imieniem Jayana, która modli się za chorych. Samaj odszukał ją, opowiedział o swoich problemach i poprosił aby pomodliła się o niego. Pan odpowiedział szybko na jej modlitwę i uzdrowił Samaja jeszcze tego samego dnia. Samaj został uzdrowiony od bólu oraz wszystkich swych nałogów.
Widząc wielkość prawdziwego Boga, Samaj oddał swoje życie Panu i odczuwał głód poznania Pan coraz bardziej każdego dnia. Dwa tygodnie później w pełni zaangażował się w służbę w kościele GFA prowadzonym przez pastora Alhad Bapaiah gdyż Pan uzdrowił jego mięśnie aby ponownie mógł pracować.

Proszę o modlitwę za Samaja aby nadal pracował dla Pana i aby pokazał swojej rodzinie i mieszkańcom swojej wioski miłość Chrystusa.
To nie pierwszy raz kiedy Pan odpowiada na modlitwy Jayany o uzdrowienie.

Źródło- GFA
Tłum. Eliza Tarka

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button