Wieści wydawnicze

Dorie, dziewczyna, której nikt nie kochał

Dorie, dziewczyna, której nikt nie kochałHistoria Bożego działania w życiu dziewczyny odrzuconej przez wszystkich.

„Ktoś powiedział, że kiedy nic ci nie pozostaje oprócz Boga, wówczas zdajesz sobie sprawę, że On wystarczy. Bóg stał obok mnie, kiedy nikt inny mnie nie chciał; On i teraz nie miał zamiaru mnie porzucić. Bóg będzie musiał uzdrowić ten ból odrzucenia, który dotkliwie przenikał moje ciało”.

Jako dziecko Dorie została odrzucona przez matkę i odesłana do domu dziecka, gdzie była regularnie bita przez przełożoną, a później przez okrutnych rodziców zastępczych. Mówiono jej, że jest brzydka i niekochana. Dorie nigdy wcześniej nie zaznała miłości, aż do momentu, kiedy grupa studentów odwiedziła dom dziecka i powiedziała jej, że Bóg ją kocha. Kiedy zaakceptowała tę miłość, jej życie zaczęło się zmieniać. Dorie – to wzruszająca i prawdziwa historia o tym, jak Boża miłość może przemienić ludzkie życie.

Do kupienia w księgarni CLC.

Dane książki:

Tytuł: Dorie, dziewczyna, której nikt nie kochał
autorzy: Doris Van Stone, Erwin W. Lutzer
106 stron, format A5, oprawa miękka
Wyd. Operation Mobilisation

„Ktoś powiedział, że kiedy nic ci nie pozostaje oprócz Boga, wówczas zdajesz sobie sprawę, że On wystarczy. Bóg stał obok mnie, kiedy nikt inny mnie nie chciał; On i teraz nie miał zamiaru mnie porzucić. Bóg będzie musiał uzdrowić ten ból odrzucenia, który dotkliwie przenikał moje ciało.”

Jako dziecko Dorie została odrzucona przez swoją matkę, odesłana do domu dziecka gdzie była regularnie bita przez przełożoną, a nieco później przez okrutnych rodziców zastępczych. Mówiono jej, że jest brzydka i niekochana. Dorie nigdy wcześniej nie zaznała miłości, aż do momentu, kiedy grupa studentów odwiedziła dom dziecka i powiedziała jej, że Bóg ją kocha. Kiedy zaakceptowała tę miłość, jej życie zaczęło się zmieniać.

Dorie to wzruszająca i prawdziwa historia o tym, jak Boża miłość może przemienić ludzkie życie. Doris Van Stone prowadzi czytelnika przez trudne okresy swojego dzieciństwa do fascynujących lat pracy misjonarzami pośród ludu Danów w Nowej Gwinei. W obliczu wzrastającej liczby narodzin nieślubnych dzieci, rozwodów i przerażającego traktowania dzieci ta historia jest przypomnieniem, że Boża miłość, przebaczenie i łaska są większe niż ludzkie zranienie czy smutek.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Informacja

Chcąc przeglądać strony serwisu zaakceptuj nasze ogłoszenia.