Świadectwa

„Dom demonów”: była wróżka ujawnia przerażającą rzeczywistość okultyzmu

Jezus przedarł się przez ciemność

Jenna Nizza
Zdjęcie: Jenna Nizza

Była okultystka opowiada o „potężnych konsekwencjach” i terrorze, jakiego doświadczała w ciągu lat zaangażowania w okultyzm.

„Było wiele lęku, niepokoju” – mówi Jenn Nizza w premierowym odcinku swojego nowego podcastu „Ex-Psychic Saved”. „Wychowałam w ten sposób moją córkę, w domu demonów”.

Nizza mówi, że była omotana „ciemnością rzeczy demonicznych”, a jej kontakt z tą rzeczywistością zaczął się już we wczesnej młodości.

„Gdy miałam 12 lat, zaczęłam mieć przeczucia, były też wizje i sny, które się spełniały; to nie było coś bardzo głębokiego, ale było bardzo dziwne” – powiedziała. „Byłam dzieckiem. Nie miałam pojęcia, co z tym zrobić”.

Gdy skończyła 13 lat, poszła krok dalej, przechodząc przez „demoniczne drzwi”, gdy ktoś po raz pierwszy odczytał dla niej karty tarota. Gdy razem z siostrą otrzymały wróżbę, Nizza natychmiast była zafascynowana.

Teraz opowiada o swojej niezwykłej podróży z okultyzmu ku Jezusowi.

„Gdy otrzymałam tamtą wróżbę, byłam tak bardzo zafascynowana i chciałam więcej” – wspomina. „Zaczęłam szukać wróżbitów. W końcu moja siostra i ja same zaczęłyśmy układać karty tarota”.

Wkrótce Nizza zaczęła doświadczać innych dziwnych rzeczy, na przykład dostawała poznanie informacji o ludziach, o których nic wcześniej nie wiedziała.

Odczytywanie kart tarota, …

„Weszłam na drogę jasnowidztwa” – powiedziała. „Odczytywanie kart tarota, doradcy mediumiczni, numerologia, astrologia. Nie ustawałam i wchodziłam głębiej w kolejne obszary”.

Okultyzm stał się życiem Nizzy, która szukała w nim każdej życiowej odpowiedzi. Zaczęła zawodowo zajmować się wróżbiarstwem, spędzając lata na zaangażowaniu w tę praktykę.

Chociaż była przekonana, że pomaga innym i kontaktuje się z pomocnymi duchami, sytuacja przybrała zły obrót.

„Widziałam przerażające rzeczy” – mówi. „Widziałam demoniczne zwierzęta, widziałam cieniste postaci, widziałam demony, które po prostu tam stały”.

Nizza wspomina, że czasem „naprawdę się bała” swoich doświadczeń. Nadal jednak szła dalej tym samym szlakiem, aż zaczęła prowadzić własną grupę wróżbitów i szkolić innych w praktykach okultystycznych. Aż jej życie zaczęło się kruszyć, a przez wyłomy zobaczyła Boże światło.

„Gdy masz do czynienia z demonami, wcześniej czy później doznasz potężnego zniszczenia” – powiedziała. „Byłam w ogromnej opresji demonicznej. Bałam się wziąć prysznic, bałam się być sama, nieustannie czułam przy sobie jakąś obecność”.

Ocalił mi życie

W końcu Nizza poszła do kościoła, gdzie poznała Jezusa, a relacja z Nim wyciągnęła ją z okultyzmu i zmieniła wszystko.

Mija dziewięć lat, odkąd znalazła Chrystusa, a jej życie i serce odmieniło się dramatycznie.

„Pojawił się Jezus. On jest prawdziwy. Jest Synem Bożym” – mówi. „Ocalił mi życie fizycznie i wiecznie, i zostałam napełniona Duchem Świętym, napełniona radością”.

Teraz Nizza dzieli się swoim świadectwem i naświetla rzeczywistość demoniczną i świat okultyzmu, by pomóc demaskować mity i zachęcać do odkrywania prawdy.

„Poświęciłam się demaskowaniu New Age na TikTok, Instagramie i na YouTube” – powiedziała.

Posłuchaj historii Nizzy w j. angielskim tutaj.

Autor: Billy Hallowell

Źródło: CBN News

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button