Świadectwa

Demon stracił główną rolę na pokazie filmu

Banko jest misjonarzem wspieranym przez GFA i służy Bogu w południowej Azji. Nie ma jednego, stałego miejsca posługi. Należy on do grupy zajmującej się emisją filmu o życiu Chrystusa. Organizują oni pokazy filmów we wioskach, gdzie prawie nikt nie zna Jezusa. Pewna wioska, którą Banko odwiedził nie była zamieszkiwana przez chrześcijan.

Dzięki pomocy pastora wspieranego przez GFA, który pracował w pobliżu Banko zaczął organizować pokaz filmu w tej wiosce. Dwóch misjonarzy chodziło po okolicy i rozdawało zaproszenia na pokaz filmu. Pan pobłogosławił ich wysiłki i ponad 200 osób przyszło wieczorem. Wśród zgromadzonych widzów był młoda Ahkila, która cierpiała z powodu przewlekłej choroby. Próbowała wielu leków ale bez rezultatu. Ale po tym jak Ahkila i jej rodzice zobaczyli na filmie jakie cuda czynił Jezus, wiara zakiełkowała w ich sercach. Gdy film się skończył, poprosili Banko o modlitwę za Ahkilę.

Misjonarz z chęcią pomodlił się o jej uzdrowienie. Podczas modlitwy okazało się, że źródło jej dolegliwości tkwiło nie w ciele, ale w duchu demonicznym. Okazało się, że była opętana przez demona. Na szczęście Banko wiedział, że lekiem na to może być tylko modlitwa. Pan Bóg uzdrowił Ahkilę. Dziewczyna i jej cała rodzina zobaczyli działającą moc Boga. Wszyscy z jej rodziny uwierzyli w Jezusa po tym cudzie, a teraz zaczynają organizować pierwsze, niewielkie grupy modlitewne w wiosce.

Źródło: GFA
Tłum. Eliza Tarka

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.