Muzyka

Debiutancki album Cochren & Co „Don’t Lose Hope” już jest

Michael Cochren
Michael Cochren

Gotee Records z dumą ogłasza, że debiutancki album Cochren & Co, Don’t Lose Hope, jest już dostępny. „Ta płyta jest kulminacją lat mojej własnej radości, smutku, spokoju, zmartwień i wątpliwości. Jest też ostatecznie nitką nadziei, która doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem teraz” – dzieli się Michael Cochren z Cochren & Co. „To w dużej mierze moja historia, lecz są to rzeczy, których wszyscy doświadczamy – plus nadzieja, którą wnosi w to wszystko Jezus”.

Ten niecierpliwie wyczekiwany, 13-utworowy projekt zawiera single „Church (Take Me Back)” i „One Day”, które pojawiły się w pierwszej dziesiątce Billboard Christian Airplay. Znalazły się tam też single z pierwszej dziesiątki Billboard AC – „Who Can” oraz potężny utwór tytułowy, za produkcję którego odpowiedzialny jest laureat GRAMMY producent Christopher Stevens. Utwór „Don’t Lose Hope”, autorstwa samego Michaela Cochrena, nadal jest bardzo widoczny – 22/01 piosenkę można było usłyszeć w popularnym, długo emitowanym serialu CBS „MacGyver”.

Don’t Lose Hope

Dostępność

W tym tygodniu debiutancki album i piosenki Cochren & Co. znalazły się na wielu topowych playlistach na platformach cyfrowych, w tym: Amazon Music’s Divine Sound i Fresh Christian Playlist, Pandora’s New Christian Music Now; Spotify’s Top Christian, New Music Friday Christian i Top Christian Contemporary Playlists; Apple Music’s Christian, Hot Tracks, Today’s Christian, Rise Up, Risers i Every 1 Playlists; YouTube’s Christian Hits, Christian Goes Pop i Christian Music na the Rise Playlists.

22/01 na YouTube miał premierę teledysk do nowej piosenki „For My Good”. Piosenka została napisana wspólnie z producentem Kyle’em Williamsem (We Are Messengers), a teledysk został wyreżyserowany przez Fuhs Video (Imagine Dragons).

Oprócz Stevensa i Williamsa, pozostałymi producentami „Don’t Lose Hope” są Bryan Fowler (TobyMac), Marshall Altman (Natasha Bedingfield), Jeff Pardo (Rhett Walker), Micah Kuiper (Ryan Stevenson) i Josh Bronleewe.

Mocne wejście

Cochren & Co., odkąd pojawił się na scenie zaledwie dwa lata temu, wyrobił sobie niezłą markę. Został nominowany w kategorii Najlepszy Nowy Artysta do GMA Annual Dove Awards w 2020 roku i jest jednym z zaledwie dwóch nowych artystów, którzy wraz z tą nominacją mieli dwa single na Top 10 Billboard Christian Airplay.

Trasy koncertowe

Zeszłej jesieni Cochren & Co. był częścią trasy TobyMac’s Drive-In Theatre Tour i będzie kontynuował trasę koncertową tej wiosny w ramach Hits Deep Tour, która rozpocznie się w lutym wraz z TobyMac, Tauren Wells, We Are Messengers, Unspoken i Terrian. Następnie wraz z Rhettem Walkerem będzie gwiazdą kolejnej trasy.

Koniecznie odwiedźcie jego stronę poświęconą trasie, aby uzyskać najnowsze informacje.

Źródło: The Christian Beat
Autor: Jessie Clarks
Tłum: M.O

Inne
Tauren Wells wydaje swoją drugą, oczekiwaną płytę „Citizen of Heaven”

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button