Świadectwa

Czarnoksięstwo pokonane

świadectwo

AzjaCzarnoksięstwo jest tak powszechne jak woda we wsi gdzie Saroja mieszka z mężem. Uprawianie magii daje mieszkańcom nadzieję na życie bez chorób i trudności, które są treścią życia. Wierzą także, że czczenie wielu bogów i bogini pomoże im osiągnąć całkowitą przemianę ich ciał, umysłów i ducha. Ale tak nie było w przypadku Saroji.

Te duchowe spirytystyczne praktyki otworzyły jej umysł na demoniczne siły, które przejęły kontrolę nad jej życiem. Kiedy Chellamani Rai – misjonarz wspierany przez GFA – dowiedział się o stanie Saroji poprosił jej rodzinę aby przyszli z nią do pobliskiego małego kościoła w wiosce. Tam za opętaną i jej rodzinę modliła się grupa wiernych.

Pan odpowiedział na modlitwy o uwolnienie od demona i uzdrowił Saroję.

Teraz Saroja i jej mąż z regularnie uczęszczają do wspólnoty prowadzonej przez Chellamani i z radością wielbią Pana Boga. Jednak jest jeszcze jedna rzecz, która wisi jak przekleństwo w oczach mieszkańców wioski nad Saroja i jej mężem – nie mogą mieć dzieci. „Ludzie zadają wiele pytań, dlaczego nie maja dzieci” mówi pracownik GFA. „Proszę o modlitwę aby Bóg pobłogosławił ich dzieckiem by cała wieś rozpoznała to jako dzieło Jezusa”.

Źródło: GFA
Tłum. Eliza Tarka

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.