Różne

Chrześcijańska Szkoła Przywództwa

Chrześcijańska Szkoła Przywództwa Inf. nadesłana: Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wartości chrześcijańskie można wykorzystać w prowadzeniu biznesu, w kontaktach z klientem, w zarządzaniu zespołem? W odpowiedzi na pytania o możliwości połączenia wartości chrześcijańskich z prowadzeniem firmy czy nawet w wykonywaniu obowiązków w pracy powstały studia podyplomowe Leadership MBA.

Studia mają 2 główne cele:

• pierwszym z nich jest pokazanie jak można będąc liderem kierować się wartościami chrześcijańskimi,
• drugim jest nabycie typowych kompetencji menadżerskich.

„Naszą misją jest kształtowanie skutecznych liderów i przywódców, którzy mają odwagę działać dokonując zmian i żyjąc zgodnie ze swoimi przekonaniami. To są ludzie, którzy mają postawę służebną i zmieniają świat na lepsze. Więc wyobraź sobie świat prowadzony przez doskonale przygotowanych merytorycznie i biznesowo liderów, postrzegających swoją rolę służebnie. To świat ludzi odważnych, o silnym kręgosłupie moralnym, ale też dużych umiejętnościach i kierujących się miłością do ludzi.”
(Piotr Michalak, pomysłodawca Chrześcijańskiej Szkoły Przywództwa)

Wśród wykładowców znajdują cię:

• Blikle Andrzej
• Bylicki Maksymilian
• Knecht Tomasz
• Górecki Adam
• Kisil Aleksander
i wielu innych.

Wartości moralne nie są jedynymi, na które chcemy zwrócić Twoją uwagę. Bycie skutecznym liderem, przedsiębiorcą niesie ze sobą wymierne korzyści finansowe. Absolwenci MBA zarabiają średnio 15-20 tysięcy złotych miesięcznie. ( Żródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2012 roku)

Zatem jeśli i Ty chciałbyś być skutecznym przywódcą, z silnym kręgosłupem moralnym i jednocześnie zdobyć konkretną, merytoryczną wiedzę menadżerską, a przy tym osiągać wynagrodzenie na światowym poziomie zapraszamy Cię do dwuletniej przygody ze studiami Leadership MBA.

Więcej informacji możesz przeczytać na stronie Chrześcijańskiej Szkoły Przywództwa:

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button