Muzyka

Centricity Music po raz trzeci najlepszą chrześcijańską wytwórnią

Trzeci rok z rzędu, Centricity Music jest numerem 1 na liście najlepszych chrześcijańskich wytwórni muzycznych wg. Billboard Top Christian.Centricity Music

Lauren Daigle, znana ze swojego zaangażowania w rozwój artystyczny i z różnorodności stylistycznej, po raz kolejny znalazła się na szczycie listy Top Christian Artists Billboard. Natomiast jej koledzy z wytwórni – Unspoken i Chris Renzema również w tym roku odnotowali znaczny wzrost sprzedaży.

Gotowi, by budować

Wraz z pojawieniem się w 2021 roku nowej muzyki od Chrisa Renzemy, Apollo LTD, North Point Worship, Coby James’a i wielu innych, a także z niecierpliwością oczekiwanym w tym tygodniu wydaniem trzeciego albumu Jordana Feliza – „Say It” – Centricity Music jest gotowa, by w nowym roku dalej budować na swoich historycznych sukcesach.

Celem Centricity Music jest umożliwienie artystom dotarcia z ich kunsztem do świata. „Mamy zaszczyt współpracować z niesamowitym gronem twórców, którzy sprawiają, że jesteśmy podekscytowani pracą z nimi na co dzień,” mówi Steve Ford, Dyrektor Generalny Centricity Music. „Cały zespół włożył wiele ciężkiej pracy, aby nie stracić koncentracji w ciągu tego szalonego roku” – „zobaczyć, że ciężka praca jest ponownie nagrodzona, jest znakiem, że musimy robić coś dobrze.”

Dove Awards

Artyści i autorzy piosenek tworzący pod wydawnictwem Centricity Publishing otrzymali łącznie piętnaście nominacji do GMA Dove Awards 2020, zabierając do domu trzy z nich. Wszystkie nowości dotyczące Centricity Music oraz więcej informacji można znaleźć na www.centricitymusic.com, Facebook i Instagram.

The Christian Beat

Autor: Herb Longs

Tłum: M.O.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button