Muzyka

Cade Thompson wydaje swój drugi album „Empty Room”

Cade Thompson

Nowy artysta współczesnej muzyki chrześcijańskiej, Cade Thompson, właśnie wydał swój drugi album, „Empty Room”, dostępny na wszystkich platformach cyfrowych. Na płycie złożonej z 12 utworów słuchacze znajdą dowód wspaniałego, muzycznego rozwoju Thompsona, zarówno pod kątem brzmieniowym, jak i lirycznym. Mówi dyrektor naczelny wytwórni płytowej Red Street, Jay DeMarcus: „Jestem ogromnie dumy z Cade’a i ze wzrostu, jaki zademonstrował przez nową muzykę. Już w tak młodym wieku nadal robi wrażenie swoją duchową głębią i talentem. Jestem podekscytowany, że świat może to usłyszeć!”.

Płyta „Empty Room”, wyprodukowana przez AJ Pruis’a i Micah Kuipera przy udziale Matta Armstronga i Ethana Hulse’a, zawiera sześć poprzednio wydanych utworów, w tym zyskujący popularność singiel radiowy „Good God”, i sześć zupełnie nowych, nieznanych słuchaczom piosenek. Nowe utwory, jak „Mom Like You”, „One Prayer Away” i „Mercy”, ujawniają inną stronę wyrażonego na całej płycie talentu Thompsona w pisaniu piosenek, opowiadaniu historii i lirycznej głębi.

Empty Room

Przy prawie 55 milionach zanotowanych do tej pory odsłon, muzyka Cade Thompsona znajduje oddźwięk u fanów z całego świata, a jego obecny, długo oczekiwany, drugi projekt, wyraża serce artysty ukryte w jego służbie. Opisując swoją motywację przy tworzeniu „Empty Room”, Thompson wyjaśnia: „Album narodził się z historii o początku mojej kariery i jej rozwoju. Zacząłem pisać piosenki w swoim pokoju w szkole średniej i były to chwile, które ukształtowały mój rytm serca tego, kim jestem dzisiaj. ‘Empty Room’ wyraża moc regularnego spędzania czasu na osobności z Bogiem, a w moim przypadku, we własnym, pustym pokoju. Nie mogę się doczekać, aż ludzie z całego świata usłyszą ten bardzo szczególny projekt”.

Cade Thompson będzie przez całe lato grać koncerty i spotykać się z fanami w całym kraju na konferencjach, dużych festiwalach muzycznych i jako artysta otwierający przed występami takich gwiazd współczesnej muzyki chrześcijańskiej, jak Toby Mac i Newboys. Płyta „Empty Room” jest dostępna na platformach streamingowych; więcej informacji o nadchodzących terminach jego trasy można znaleźć na stronie CadeThompsonMusic.com.

Autor: Herb Longs

Źródło: The Christian Beat

Inne: Consumed By Fire przedstawia mini-album „First Things First”

Na płycie:

 1. Empty Room
 2. Good God
 3. One Prayer Away
 4. Arms of Jesus
 5. See You Soon
 6. The One
 7. Mercy
 8. Lost Without You
 9. You Can
 10. Tears
 11. Look Around
 12. Mom Like You
pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button