PatronatyWieści wydawnicze

Bóg może to uczynić ponownie – Kathryn Kuhlman

Bóg może to uczynić ponownieKolejny zbiór świadectw uzdrowień ze służby Kathryn Kuhlman. Książka zawiera ponad 20, pełnych mocy świadectw Bożego uzdrowienia.

Fragm. z przedmowy do „Bóg może to uczynić ponownie”

Duch Święty – trzecia osoba Trójcy Świętej przychodzi z mocą i to On używa oddanych Mu naczyń. Ja nie mogę użyć Ducha Świętego, to On musi użyć mnie. To naprawdę nie jest takie istotne, czy kogokolwiek dotknę czy nie, ważne jest raczej to, że Duch Święty dotyka życia, serca i wypełnia sobą poszczególne osoby.

Przywrócone do pełni zdrowia Bożą mocą ciało jest wspaniałym cudem Bożej miłości i miłosierdzia, ale największym cudem ze wszystkich jest
oczyszczone przez krew Jezusa Chrystusa serce – odrodzona przez Ducha Świętego dusza, zrodzona do rodziny Boga, naszego niebieskiego Ojca, uczyniona dziedzicem i współdziedzicem naszego drogiego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. To, że Bóg kocha nas tak bardzo – to jest cudem cudów.

Prosicie mnie o odpowiedzi. Mam tylko jedną – jest nią Jezus Chrystus. On jest odpowiedzią, niezależnie od tego, jakie może być pytanie.

Co do Kathryn Kuhlman – to dzięki Jezusowi Chrystusowi jestem dzieckiem mojego niebieskiego Ojca i bez Ducha Świętego jestem niczym, zupełnie niczym. Jakże mogłabym powiedzieć cokolwiek innego niż: „Dziękuję Ci Jezu, dziękuję stokrotnie!”.

Dane książki:

Tytuł: Bóg może to uczynić ponownie
Autor: Kathryn Kuhlman
Wydawca: Wydawnictwo AF
Rok wydania: 2021

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button