Świadectwa

Azja: Jak uratować życie

AzjaPan zaspokaja potrzeby Gaurava poprzez dar Bożego Narodzenia. To jest jego historia. Nazywam się Gaurav Jyani. Urodziłem się i wychowałem w rodzinie o tradycyjnych wierzeniach. Dorastając stawałem się coraz bardziej arogancki myśląc, że jestem wielki. Nie miałem szacunku dla Boga. Nigdy nie znałem Jezusa i nie wzrastałem we wspólnocie. Byłem daleko od miłości Jezusa Chrystusa w codziennym poszukiwaniu rzeczy ziemskich, i to doprowadziło mnie do zniszczenia.

Stałem się ubogim i walczyłem aby zdobyć choć jeden posiłek dziennie. Widząc w jakich szokujących okolicznościach sie znalazłem, mój wujek pomógł mi znaleźc pracę jako murarz. Ciężko pracowałem aby wyżywić rodzinę.

Trzy miesiące później zakończyłem budowę domu i potem nie mogłem znaleźć innej pracy. Nie wiedziałem co robić i do kogo sie zwrócić o pomoc. Powoli moja żona zaczęła sprzedawać nasze sprzęty gospodarstwa domowego, aby mieć za co kupić jedzenie.

Gdy już byliśmy zupełnie zrezygnowani spotkałem przypadkiem pastora Kanana Bindra. Opowiedział mi o miłości Boga. To dotknęło mojego serca i oddałem swoje serce Jezusowi jako memu Zbawicielowi. Wraz z żoną zaczęliśmy chodzić do kościoła i wzrastaliśmy w miłości i łasce Pana. Moja żona modliła się aby Bóg pomógł mi otworzyć własną działalność.Sami nie mogliśmy tego zrobić z powodu braku pieniędzy.

Pewnego wieczoru pastor Kanan przyszedł do naszego domu i modlił się za nas. Podzieliłem się z nim naszymi problemami osobistymi. Powiedzieliśmy mu, że trudno nam otworzyć własną działalność z powodu braku funduszy. Pastor pocieszał nas słowami z Pisma Świętego „Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Zaufaj i bądź posłuszny Bogu. On wam będzie błogosławił.”

Miesiąc później pastor dał mi nowy rower rykszę.

Byłem bardzo przejęty i wzruszony. Zadalem sobie pytanie:” Dlaczego dostałem ten rower?” Oczywiście byłem w potrzebie ale sposób w jaki Pan wypełnił tą potrzebę było wspaniałe. Zacząłem modlić się i uwielbiać Boga, gdyż dokonał wielkich rzeczy w moim życiu.

Jestem bardzo wdzięczny za ten dar. To jest więcej niż dar dla mnie , to uratowało moje życie. Modlę się aby Bóg wam zawsze błogosławił.

Gaurav Jyani

Źródło- GFA
Tłum. Eliza Tarka

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button