Wieści wydawnicze

Audiobook: Niebo, jak się tu dostałem. Historia ukrzyżowanego przestępcy

Niebo, jak się tu dostałemPolecamy do słuchania audiobook: Niebo, jak się tu dostałem. Historia ukrzyżowanego przestępcy.

Wyobraź sobie, że budzisz się pewnego ranka wiedząc, że to Twój ostatni dzień życia. Jesteś w więziennej celi i niczego nie możesz już zmienić. Jedyne co jeszcze cię czeka, to śmiertelna tortura…

W takim właśnie położeniu poznajemy bohatera tej opowieści – jednego ze złoczyńców ukrzyżowanych razem z Jezusem. Patrząc już z perspektywy nieba opisuje on wydarzenia Wielkiego Piątku, które w absolutnie niespodziewany sposób zmieniły jego wieczne losy. W ten sposób próbuje przekazać nam, żyjącym jeszcze tutaj, ważne
przesłanie…

Zapraszamy za zakupu audiobooka: Niebo, jak się tu dostałem (mp3).

Nie płacisz za dostawę. Pliki pobierasz z Internetu zaraz po opłaceniu zamówienia.
Cena tylko 17 zł.

Bezpośredni link do sklepu: http://audiobooki.manhu.pl

REKOMENDACJA

Cóż za fascynująca książka! Mogą nam się przejeść nowe książki, które reprezentują podobny styl czy gatunek. Nie ma obaw, nie dotyczy to tej pozycji! Colin umiejętnie łączy głęboką teologię, historyczną wiarygodność i ewangeliczną spójność z żywym, pełnym dramatyzmu stylem pisarskim widocznym na każdej stronie. Ta nietuzinkowa, wyłamująca się ze schematów książka dzięki użyciu Bożego daru wyobraźni, pomaga nam wyraźniej ujrzeć rzeczywistość.

Mamy tu do czynienia z oczywistym przykładem „świętej wyobraźni”, prowadzonej przez zarys faktów biblijnych, ukazującej ziemskie wydarzenia z perspektywy nieba. Ekscytuje mnie to, że książka ta może wywołać dyskusję o tym, jak naprawdę dostajemy się do nieba.

– Christopher Castaldo, pastor New Covenant Church w Naperville, Illinois

……

Genialny pomysł, świetnie napisane. Pastor Colin Smith łączy mądrość duszpasterza z umiejętnością narracji, aby pomóc nam wniknąć w serce złoczyńcy ukrzyżowanego obok Jezusa na Golgocie. Smith wiernie, w twórczy sposób pomaga zarówno wierzącym, jak i niewierzącym w świeży sposób spojrzeć na najwspanialszą i najprawdziwszą historię, jaka kiedykolwiek została opowiedziana.

– Justin Taylor wydawca ESV Study Bible

Bezpośredni link do sklepu: http://audiobooki.manhu.pl

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.