AudioWieści wydawnicze

Audio: Urzekająca – John i Stasi Eldredge

Urzekająca - John i Stasi Eldredge
Wydanie w formacie mp3

Jest już książka „Urzekająca” w wersji mp3. Pozycja ta została również wydana w komplecie 8 płyt CD. Teraz każdy kupujący może wybrać format nagrania.

Każda kobieta była kiedyś małą dziewczynką. A każda mała dziewczynka piastuje w swoim sercu najskrytsze marzenia. Marzy o porwaniu w wir romansu, o odegraniu niezastąpionej roli w wielkiej przygodzie, o roli Pięknej w czyjejś historii. Te pragnienia są czymś więcej niż dziecięcą zabawą. Stanowią sekret kobiecego serca.

A jednak – ile znasz kobiet, które znalazły takie życie? W miarę upływu lat serce kobiety zostaje zepchnięte na bok, zranione, pogrzebane. Ona sama nie znajduje żadnego innego romansu niż te z powieści, żadnej przygody oprócz tych w telewizji, i szczerze wątpi, czy kiedykolwiek będzie Piękną w jakiej bądź historii.

Większość kobiet dochodzi do wniosku, że musi się zadowolić sprawnością w wykonywaniu obowiązków, także domowych, w załatwianiu natłoku spraw, starając się stać kobietami, jakimi „powinny” być, ale często czują, że zawodzą. Smutne, iż nazbyt wiele przesłań kierowanych pod adresem chrześcijańskich kobiet jeszcze zwiększa presję. „Zrób tych dziesięć rzeczy, a uznamy cię za kobietę pobożną”. Efekty nie są dobre dla kobiecej duszy.

Ale serce kobiety ciągle tam jest.

Czasem gdy ogląda film, czasem nocą przed bladym świtem, jej serce znów dochodzi do głosu. Ogarnia ją przemożne pragnienie życia, jakie jej było przeznaczone – życia, o jakim marzyła jako mała dziewczynka.

Urzekająca - John i Stasi Eldredge
Wydanie na płytach

Przesłanie Urzekającej jest takie: twoje serce znaczy więcej niż cokolwiek innego w stworzonym świecie. Pragnienia, jakie miałaś, będąc małą dziewczynką, i tęsknoty, które nadal nurtują twoje serce – mówią ci o życiu, do jakiego Bóg cię stworzył. On teraz oferuje ci przyjście w roli Bohatera twojej historii, żeby ocalić twoje serce i przywrócić cię do życia jako istotę pełną żarliwej energii i kobiecości. Kobietę naprawdę urzekającą.
To, co Dzikie serce uczyniło dla mężczyzn, Urzekająca uczyni dla ciebie.

Autor: John i Stasi Eldredge

Dane techniczne:

Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos
Długość: 9 h 4 min
Czytają Anita Sajnóg, Tomasz Kućma

Dotyczy wydania na 1 płycie CD w mp3
Format audiobooka: CD MP3

Do kupienia: http://logos.warszawa.pl/audiobooki/142-urzekajaca-audiobook-cd-mp3.html

Dotyczy wydania na płytach CD w audio:
Wydanie na 8 płytach CD.
Format Audio CD

Do kupienia: http://logos.warszawa.pl/audiobooki/60-urzekajaca-audio.html

Tytuł: Urzekająca. Odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button