Różne

Akcja Inspiracje na wakacje 2016

Akcja Inspiracje na wakacje 2016Wyjeżdżasz na weekend, a może na dłuższy urlop?
Jadąc na wakacje, zabierz ze sobą i podaruj komuś „Nasze Inspiracje”. Gorąco zachęcamy Cię do wzięcia udziału w wakacyjnej akcji o nazwie INSPIRACJE NA WAKACJE. Z listów i e-maili czytelników wiemy, że artykuły „Naszych Inspiracji” pocieszają, wzmacniają, i zachęcają do życia pełnego pasji i radości. Wierzymy, że jest to magazyn, który dzięki przesłaniu o Panu Jezusie, może odmienić czyjeś życie.

Planujesz nocleg w pensjonacie czy hotelu? Zamierzasz wynająć pokój lub domek? Zostaw po sobie coś, co zmieni czyjś dzień, a może nawet życie. Zachęcamy, podaruj „Nasze Inspiracje” właścicielowi pensjonatu, gospodarzowi, obsłudze hotelowej.

Jeśli jesteś właścicielem obiektu, rozłóż w pokojach egzemplarz „Naszych Inspiracji” i spraw, aby Twoi goście zapamiętali czas spędzony w Twoim obiekcie jako wyjątkowy i polecali go innym gościom.

A może mieszkasz w miejscowości, do której przyjeżdżają turyści na wypoczynek? Wręczając im magazyn „Nasze Inspiracje” z przesłaniem o Panu Jezusie, możesz sprawić, że wrócą do swoich domów z poczuciem sensu i celu w życiu. Odkryją źródło radości i pokoju ze świadomości, że Panu Bogu na nich zależy, bardzo ich kocha i ma plan dla ich życia.

W ubiegłym roku byłem z żoną w Mielnie. Zabraliśmy ze sobą kilka egzemplarzy „Naszych Inspiracji”. Rozdaliśmy je napotkanym osobom, mówiąc: „Czasopismo na wakacje, proszę”. Osoby obdarowane były mile zaskoczone i bardzo nam dziękowały – opowiada Marcin.

O akcji dowiesz się więcej ze strony organizatora.

Strona: http://naszeinspiracje.com/inspiracje-na-wakacje/

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.